Divas-Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lietuviškas seksualiausių moterų televizijoje- Divų forumas!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Laba Diena Zmogeliai xDD

Go down 
AutoriusPranešimas
cutewwediva
WWE superstar
cutewwediva


Pranešimų skaičius : 381
Join date : 2009-02-18

Laba Diena Zmogeliai xDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Laba Diena Zmogeliai xDD   Laba Diena Zmogeliai xDD EmptyPir. 07 06, 2009 2:54 pm

Ok'iai.Na Aš čia Dar Nieko Nepažystu ,But AnyWays.štai šiek tiek Apie Mane-
Manio Vardas Yra Greta.
O Ta Mano Pravardė ,,cutewwediva,,-nekreipkit dėmesio y ją prieš registuojantis nesvarbu ka parašiau.ir tiko.
Anksčiau Gyvenau Klaipėdoje..Bet Poo Aštuonių Metu Teko Issikraustyti i tokius ŠAKIUS[šaku Kaimelis-Kaimas]
kuriame gyvenu jau 4 metus...na lygtais.
Kogero Is Šitu Visu Zmogeliukų esu Jauniausia..Ok'iai Ok'iai Aš Gimiau 1997-07-31
Tai va skaitosi kad man tik bus 12 metu..
O apie wrestlinga-man labai greitai keiciasi mėgstamiausios divos ir wrestleriai
Na šiuo Mėgstamiausi:
F-Melina,Mickie,Maryse,Kelly..Nu Ir Dar Kažkiek Eve su Maria.[bet labai mažai.. ;DD]
Ex Divos-Lita Trish-be abejones geriausios divos kurios buvo izengusios i wwe ringa..
Dar torrie and Stacy Visai Nkk..ir viskas
M-apie vyru wrestlinga nelabai domiuosi bet *Jeff'ukas* matau daugeliui patinka cha cha ir man patinka
Kogero vienintelis kuris man patynka..nors Seip Man dar visai patinka John Morrison arba Johny Nitro..
nu ir Matt Hardy visai nieko..Cm Punk
Namie Auginu Katinuka Kuri Mamyte Paliko dar visai maza nors dar jis ir dabar mazas.vardo dar nesugalvojau.dar tik pries kelias dienas gavau jy.
nežinau kiek tiksliai jam metu..bet kogero kad nedaugiau negu 2 savaites.
bet pasiutes .jau i love ilipa arba islipa na labiau tiktu zodis iskrenkta. Very Happy.Uz Man monitoriaus pasislepe.ekrana drasko.o jei pasislepe kur nors tai nerasi...
Na Kogero tiek papasakojau apie save ir apie savo augintiny..Jeigu Kas Neaisku -Klauskit..
Laughing
Atgal į viršų Go down
 
Laba Diena Zmogeliai xDD
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» WWE superstars [valentino diena]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Divas-Unlimited :: Pagrindinis :: Susipažinimai-
Pereiti į: