Divas-Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lietuviškas seksualiausių moterų televizijoje- Divų forumas!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Amy Dumas[Lita]

Go down 
+16
Punk Princess
Krecy*Y-3
Roberta.
Lile.~
Lina [BomRegiBom]
*Lorri Styles*
Acantha
Dzey
Missy.
Dominant
Synthetice
Angelica
murder_princess
MissPrincess
SexyCandie
RedHotDiva
20 posters
AutoriusPranešimas
RedHotDiva
WWE superstar
RedHotDiva


Pranešimų skaičius : 804
Join date : 2008-02-07

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyKv. 02 07, 2008 9:06 pm

Diskusijos apie Diva kuri jau baigė karjera-Lita.
Amy Dumas[Lita] T8url3
Atgal į viršų Go down
SexyCandie
Admin
SexyCandie


Pranešimų skaičius : 649
Join date : 2008-02-07

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyKv. 02 07, 2008 10:57 pm

Viena mėgstamiausiu mano divų.Gyva legenda moterų wrestlinge Smile
Atgal į viršų Go down
http://divas-unlimited.bestofforum.net
MissPrincess
SmackDown superstar
MissPrincess


Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2008-02-08

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyPen. 02 08, 2008 4:02 pm

Wa cia tai Diva... viena is geriausiu kadanors buvusi8 divu . Man lb patiko jso vejksmai kai ji kovodavo... pasakysiu tik tiek kad ji Nereali Smile tongue
Atgal į viršų Go down
murder_princess
WWE superstar
murder_princess


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2008-02-08

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyŠt. 02 09, 2008 3:38 pm

Lita,pamenu as ja labai nemegau,o dabar jinai viena is mano megstamiausiu divu,gaila jau isejo ;'( nes tikrai gera diva,gerai kovoja.super
Respect

beje as taip ir nesuprantu kdl jinai isejo.. xDDD
Atgal į viršų Go down
Angelica
WWE superstar
Angelica


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2008-02-10
Miestas : VLN

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyPir. 02 11, 2008 9:57 pm

jai atsibodo neigiamas ziurovu demesys ;] bent jau taip kalbejo ;]

Seip labai gerbiu ja kaip muzikante ir kaip kovotoja ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.candicemichelle.ten.lt
Synthetice
WWE superstar
Synthetice


Pranešimų skaičius : 285
Join date : 2008-02-10

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyAntr. 02 12, 2008 8:55 am

Ex... TOKIA diva ji buvo... gyva legenda... kiaulės tie amerikonai... nekenčiu jų. Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
http://www.blackcandyfloss.vhost.lt
Angelica
WWE superstar
Angelica


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2008-02-10
Miestas : VLN

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyAntr. 02 12, 2008 8:23 pm

kad ne jie kalti,o wwe bukeriai ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.candicemichelle.ten.lt
Dominant
WWE superstar
Dominant


Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2008-02-13
Age : 29

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyPen. 02 15, 2008 6:22 pm

Buvo mano mylimiausia Diva...
Atgal į viršų Go down
http://myspace.com/lietuwaiteaaa
murder_princess
WWE superstar
murder_princess


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2008-02-08

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyŠt. 02 16, 2008 12:41 pm

ech..noreciau kad ji sugryztu;]
Atgal į viršų Go down
Missy.
RAW superstar
Missy.


Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2008-03-25

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyAntr. 03 25, 2008 12:24 pm

murder_princess rašo:
ech..noreciau kad ji sugryztu;]

Aš yrgi <333
Atgal į viršų Go down
http://sweet-avril.co.nr
Dzey
WWE superstar
Dzey


Pranešimų skaičius : 294
Join date : 2008-03-22

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyAntr. 03 25, 2008 3:54 pm

Mano megstamiausia Diva.
Kalbant apie jos sugryzima... duodama interviu, kai jai buvo pateiktas klausimas apie tai ar ji zada kadanors sugryzti i WWE, jinai nepasake kategorisko ne xD
Citata :
"Never say never"
Jos isejima itakojo ir ta ziurovu akivaizdziai demonstruojama nepagarba jai ir noras atsideti kitai veikliai, ka ji dabar kiek domiuosi, labai sekmingai daro ;D Nors neseniai buvo praradusi balsa, del ko teko atsaukti koncerta... ;(
Atgal į viršų Go down
http://www.become-2.co.cc
Acantha
WWE superstar
Acantha


Pranešimų skaičius : 668
Join date : 2008-02-10
Age : 30
Miestas : London

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyAntr. 03 25, 2008 6:45 pm

Lita atmete WWE pasiulyma del grizimo atgal.
Atgal į viršų Go down
*Lorri Styles*
WWE superstar
*Lorri Styles*


Pranešimų skaičius : 664
Join date : 2008-02-15
Age : 33
Miestas : Jonava

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyAntr. 03 25, 2008 7:33 pm

Ne tik WWE, bet ir TNA siulymus ji atmete. Daaamn TNA lygoj nors gerbtu ja, leistu parodyt ringe viska ka gali Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
http://www.melina-perez.failai.lt
Lina [BomRegiBom]
WWE superstar
Lina [BomRegiBom]


Pranešimų skaičius : 224
Join date : 2008-04-13
Miestas : Kaunas; >

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptySk. 04 13, 2008 6:10 pm

Visad sakiau ir sakysiu, jog tik Amy dėka divos tapo tikromis kovotojomis. Ji kardinaliai pakeitė moterų wrestlingą, ir, oh dear, kai sako, jog Trish už ją geresnė.. Ima juokas. Nes jei ne Amy, imtynėse nebūtų nei jokių Trish Stratus, nei Mickie'ių James ar dar kažko.
Aš net iš dalies manau, jog gerai, kad ji pasitraukė iš imtynių. Nes pažiūrėkit, dabar daug labiau žmonių pradėjo ją gerbt ir vertint. O kas buvo ankščiau? Vien dėl to, jog turėto grynos *slut* personažą žmonės visiškai ją nurašė. Pamiršo kas ji yra, ir ką ji padarė.
O tas nuolatinis Trish kėlimas.. Aš neturiu žodžių, apsakyti savo pykčiui, dėl paskutinio Amy vakaro WWE lygoje. Trish išleido kaip karalienę. O Litą kaip? Šlykštu.
Litacanrannas, Litasaults.. Nėra divų, kurios tai darytų. Tad, kad ir ką, kas besakytų, aš visad liksiu prie savo nuomonės - Lita tikrai yra geriausia visų laikų WWE diva. [WWE diva. Apie visas Amerikietiškąsias Imtynes aš nekalbu.]
Atgal į viršų Go down
http://edgelita4ever.ten.lt
Lile.~
WWE superstar
Lile.~


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-03-26

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyPir. 04 14, 2008 2:01 pm

Anksčiau ji man labai nepatiko. Nežinau kodėl, bet nepatiko.
Dabar kai jos nebėra WWE pažiūriu kovas, ar panašiai, ir kažkaip net suspaudžia širdį, kad jos nėra.
Iš tiesų ji buvo gera kovotoja, ir būtų šaunu jei ji kada nors grįžtu.
Atgal į viršų Go down
Roberta.
WWE superstar
Roberta.


Pranešimų skaičius : 1024
Join date : 2008-04-10
Miestas : Klaipėda

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyPir. 04 14, 2008 2:42 pm

Lile rašo:
Anksčiau ji man labai nepatiko. Nežinau kodėl, bet nepatiko.
Dabar kai jos nebėra WWE pažiūriu kovas, ar panašiai, ir kažkaip net suspaudžia širdį, kad jos nėra.
Iš tiesų ji buvo gera kovotoja, ir būtų šaunu jei ji kada nors grįžtu.
man lygiaj tjp pat yra... kartjs net werkt noris Very Happy kaip pazhjuri kjp Amy kowes, ir kjp dbr wisokios Layla'os ir Kelly kaunas.. Amy Dumas[Lita] 970499
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/dog/garis
Krecy*Y-3
RAW superstar
Krecy*Y-3


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2008-05-27

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyTr. 05 28, 2008 4:12 pm

Pati extremaliausia diva per wwe na ka jau ka bet Lita tikrai extramali prisimenu Team Extreme labai patiko kaip tu Broliukai Hard'ziai ir viena Lita kovojo. Lita idomias kovas padarydavo viska.....Tik va man jos balsas nelabai ....Na tikrai pazvelkite i senasias divas tokias kaip Trish,Lita,Molly Holly....ir palyginkite su Kelly ,Layla ,Ashley,Maria (Atleiskit siu divu fanai) taciau jos grynos kekses atsiprasant mano manymu....
Atgal į viršų Go down
Punk Princess
ECW superstar
Punk Princess


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2008-07-08

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyTr. 07 09, 2008 12:14 am

Seip ji nera didele grazuole .Bet seip man ji patiko visai.
Atgal į viršų Go down
Disappear
WWE superstar
Disappear


Pranešimų skaičius : 648
Join date : 2008-06-11
Age : 28

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyAntr. 07 22, 2008 4:30 pm

Man ji pati geriausia ,nuostabiausia ,nerealiausia ,gražiausia ir extremaliausia diva ever. Anksčiau aš jos negalėdavau pakęsti , bet po to kai ji išėjo iš WWE, supratau kaip aš klydau ir kokia diva praradom...

P.S. Punk Princess, ar galėčiau paklausti kuo tau nepatinka Litos išvaizda??? Man ji 100 kartų gražesnė už tokias gumines lėles kaip Kelly Kelly ar Candice Michelle...
Atgal į viršų Go down
cutewwediva
WWE superstar
cutewwediva


Pranešimų skaičius : 381
Join date : 2009-02-18

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: cutewwediva   Amy Dumas[Lita] EmptySk. 02 22, 2009 1:29 pm

liux diva.bet ji kogero is visu wwe diva kentejo labiausiai traumos ir visda kita...ziauru..bet litule atsilaike Razz
Atgal į viršų Go down
**MistiCandy**
ECW superstar
**MistiCandy**


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2009-03-15

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: **MistiCandy**   Amy Dumas[Lita] EmptySk. 03 15, 2009 4:52 pm

OMG kaip mylioo sita dyva..
viena is geriausiu kovotoju per visa istorija..
Very Happy Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Kiss Of Death.
ECW superstar



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-11-11

Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] EmptyTr. 11 11, 2009 11:39 pm

žinau ,kad čia nebelabai kas lankosi. tačiau užsiregistravau itk tam ,kad parašyti būtent šitoj temoj post'ą.

Punk Princess ,man ,asmeniškai ji yra labai graži. Bet tas tavo išsireiškimas prajuokino. Seniau į išvaizdą wwe (tada buvo WWF ) tiek dėmesio nekreipdavo. Imdavo panas kurios gali kautis o ne kaip dabar. Snukelis gražus ir tu jau pas mus ,todėl ir visos kovotojos lievos dabar.

Kažkas pirmame puslapyje rašė ,kad ją visi nurašė ir pamiršo ką ji padarė. Vat būtent todėl ją ir nurašė ,kad visi nepamiršo ,ką ji padarė. Ji buvo nurašyta dėl savo poelgio 2005 metais. Dėl to fu*kin' meilės trikampio ,dėl to ,kad ji apgaudinėjo matt'ą ,o jis buvo tikrai laabai mėgstamas ir yra žiurovų tarpe ir visiems buvo šokas kai ji taip pasielgė ,nes niekas ,niekada net nubūtų galėjas apie tai pagalvoti..

Ji buvo ,yra ir bus mano mėgstamiausia Diva ,kuri yra verta Queen Of Extreme titulo ir tuo labiau Queen Of The Ring titulo. Ji yra ta ,kuri atidavė visą save šiam sportui ,tol ,kol neatrodo kito pašaukimo. Tačiau galėjo ji jo ir neatrasti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Amy Dumas[Lita] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amy Dumas[Lita]   Amy Dumas[Lita] Empty

Atgal į viršų Go down
 
Amy Dumas[Lita]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Divas-Unlimited :: WWE DIVAS: :: Palikusios WWE Divos-
Pereiti į: